Plivači Valisa uspešni na Kupu Banata

U Kikindi je  održan plivački miting „Kup Banata“ na kome je učestvovalo 309 plivača iz 21 kluba. Plivački klub Valis su predstavljali: Andrej Milivojević, Maša Radojević, Andrijana Marić, Ana Jevtić, Sofija Prostran, Đurđa Jovančić i Emilija Krstajić, predvođeni trenerom Branislavom Kovačevićem.

Najuspešniji je bio Andrej Milivojević, koji je bio najbrži u svojoj kategoriji u disciplini 50m slobodno, u disciplini 200m mešovito je stigao do druge pozicije. Maša Radojević je osvojila dve srebrne medalje u disciplinama 50m slobodno i 200m mešovito, dok je u disciplini 100m slobodno stigla do bronze. Andrijana Marić je osvojila srebro u disciplini 100m leđno, Ženska štafeta u disciplini 4x50m mešovito u sastavu: Marić, Radojević, Prostran, Jevtić je završila trku na trećoj poziciji.