Pet medalja na turniru „ Kup mladosti Zoran Petrović“

imageU nedelju, 15.11.2015.godine, u Čačku, u organizaciji karate saveza uže Srbije održan je turnir „ Kup mladosti Zoran Petrović“ .Na turniru učešće je uzelo oko 700 takmičara iz 45 klubova.

Takmičari karate kluba „014 Valjevo“ osvojili su 5 medalja. U katama, poletarka Andrea Krstić osvojila je srebrnu medalju u D klasi i zlatnu u apsolutnoj.U istoj kategoriji Stefan Mićić je osvojio srebrno odličje u apsolutnom nivou. Dodatnu težinu predstavlja činjenica da su u svojim kategorijama imali po 30 takmičara.
U kategoriji nada Nikolina Djurić okitila se sa dve medalje, srebrnom u apsolutnom nivou i zlatnom u A klasi.
Stručni štab i ovaj put ističe zadovoljstvo postignutim rezultatima.
I na ovom takmičenju uspešno je delio pravdu sudija iz našeg kluba Milenko Lukić.