Plivači uspešni u Beogradu

Na međunarodnom plivačkom mitingu „Sve prolazi, Zvezda traje“ u organizaciji PK Crvena Zvezda, koje je  održano u Beogradu učestvovalo 506 plivača iz 30 klubova iz Srbije, Severne Makedonije i Bugarske. Plivački klub Valis je predstavljalo osam plivača.

Najuspešniji je bio Andrej Milivojević koji je bio najbrži kadet na takmičenju u konkurenciji 50 kadeta u disciplini 100m slobodno i prvi put spustio vreme isplivane deonice ispod jednog minuta, tačnije 59.56 sekundi. U disciplini 100m leđno Andrej je stigao do srebra.

Maša Radojević je u disciplini 100m slobodno osvojila bronzu u konkurenciji 47 kadetkinja. Vuku Tešanoviću je izmakla bronza u disciplini 100 m slobodno za 17 stotinki i trku je završio na četvrtom mestu.

Štafeta Valisa u sastavu: Andrej Milivojević, Ana Jevtić, Đorđe Živković i Maša Radojević je osvojila srebrnu medalju u disciplini 4x50m mešovito.