Gojković SNS: Da nastavimo razvojnu politiku Valjeva

Predsednik GO SNS-a Lazar Gojković izdao je saopštenje za javnost u kom naglašava značaj podrške Vladi Srbije i predsedniku Aleksandru Vučiću. „Politika predsednika Vučića nam sugeriše jedinstvo i nepodeljenost koja donosi dobrobit svim građanima. U tom pravcu idu sva naša zajednička ulaganja“, navodi Gojković izmedju ostalog u saopštenju koje prenosimo u celosti.

“Valjevo je konačno grad u koji se dolazi i grad koji se ubrzano razvija. Ozbiljne investicione projekte koje trenutno realizujemo i koji će oslikati jednu drugačiju, uspešniju budućnost našeg grada, realizujemo zahvaljujući podršci Vlade Srbije i razvojnoj politici predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Naš grad više nije na margini i Valjevci više nisu zaboravljeni kao što je to nekada bio slučaj. U Valjevo će se uskoro dolaziti brzim trakama, dolaziti da se ostane i bude deo njegove budućnosti. U našoj industrijskoj zoni svoje fabričke pogone već je pokrenuo jedan (Bizerba), a u junu to će učiniti i drugi veliki investitor Hansgrohe. Dokaz razvojnog upravljanja gradskim budžetom i ulaganja države omogućila su da još jedan investitor Hisense Gorenje proširi svoje kapacitete. Kroz tu zonu,koja je nekada bila pusta poljana, a sada odredište  za sve one koji žele da rade, vrlo brzo doći će nam gasovod, potpisani su ugovori za postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda . Napušteni projekat kog su se Valjevci stideli, Gerontološki centar do kraja godine primiće prve korisnike. Valjevo će uskoro imati tri nova obdaništa, za svu našu decu bez razlike.

Politika predsednika Vučića nam sugeriše jedinstvo i nepodeljenost koja donosi dobrobit svim građanima. U tom pravcu idu sva naša zajednička ulaganja. Politika koja nam poručuje da čuvamo grad u kom generacijama žive dobri, pošteni i vredni ljudi. Ljudi koji zajedno dele radost, uspehe ali i tugu i padove. To naše zajedništvo, jedinstveno valjevsko, sačuvalo je naš duh i na njemu gradimo budućnost za sve generacije koje dolaze.

Zato kao gradonačelnik, jedan od Vas, pozivam sve ljude koji dele vrednosti kojima se kao građani ovog grada ponosimo, da 26. maja pružimo podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću ispred Narodne skupštine u Beogradu isto onako kako je Valjevu pružena podrška za sve navedene projekte koji naš grad čine boljim i lepšim mestom za život.

Predsednik Gradskog odbora SNS Valjevo

                     Lazar Gojković

 

19 comments on “Gojković SNS: Da nastavimo razvojnu politiku Valjeva

 1. Dragan

  bravo za lazara gradonacelnika koji dovodi investitore da narod koji nece u stranku ima gde da radi da prezivi

  Reply
 2. Istina

  Kakvu podršku?, šta je to miting, skup podele?
  Čim kazete obdaništa za sve bez razlike, odmah mislite na podele. Zašto ste rekli za svu decu bez razlike?
  Valjevo i Srbija umiru već 30 godina, a kazete dolazice ljudi i ostajati.
  Kako vam nije jasno da broj ljudi na zemlji raste svaki dan, a u Srbiji se smanjuje. Nije Srbija jedina u tome, to su sve zemlje u kojima vladaju režimi koji prave državu po meri samo za jedan procenat gradjana. I naravno svi koji mogu odlaze iz takvih zemalja, pa naravno i iz naše, vaše Srbije.
  Šta vredi od svega sto napravite kada preko 60% gradjana živi oko minimalca.
  Narod je podeljen i ako se ne prestane sa tim favorizovanjem jednog čoveka, nema od nas ništa.
  Omladino pakujte kofere…

  Reply
 3. Lale

  Jasne su stvari i jasno je da je neosporan napredak u raznim oblastima. Fabrike, brze trake, gerentoloski, dva vrtica sto se rade i treci nadogradjuje, gas koji je sve blizi Valjevu i svasta nesto dobro jos se desava i to su stvari koje treba pohvaliti.

  Reply
 4. Ljilja

  Proširenje kapaciteta investitora Hisense Gorenje dodatno je dokaz uspešnog upravljanja gradskim budžetom i ulaganja države.

  Reply
 5. Miki

  Napredak grada se ogleda i u revitalizaciji nekada napuštenih područja. Industrijska zona koja je nekada bila pusta poljana sada postaje privlačno mesto za rad i otvaranje novih poslova. Potpisani ugovori za postrojenja za prečišćavanje otpadnih voda ukazuju na brigu o životnoj sredini i održivom razvoju.

  Reply
 6. Zika

  Svaka cast ovom mladom coveku, puno toga je uradio za nas i verujem da ce i u budućnosti

  Reply
 7. Бане

  Ваљево се убрзано развија. Доказ је довођење инвеститора,Геронтолошки центар,изградња обданишта. Само напред!

  Reply
 8. Taki

  Mogu ljudi da misle šta žele o nečijoj politici, ali ako se malo zastane, sviđalo se to nekome ili ne, neki dobri rezultati ipak jesu na strani politike koju vodi Vučić. Ako realno sagledate kako se ta politika prelama na Valjevo, prelama se ipak na dobar način, jer se na celoj teritoriji grada radi na projektima koje svojim sredstvima podržava Vlada, što gradu daje mogućnost da sopstvena sredstva koristi na racionalniji i način koji je usmeren ka razvoju grada.

  Reply
 9. Istina

  Evo za kraj da ja vas botove pitam,
  koliko ste za 10 godina pomogli da se izgradi domaćih fabrika? Šta će biti kada se jednog dana stranci povuku i čak nam ostave prazne limene hale da zjape? Šta je sa domaćom proizvodnjom mesa, mleka i ostalih poljoprivrednih proizvoda? Ne mogu se jesti auto putevi i brze trake. Sve je to ok, ali mi imamo najskuplju hranu u Evropi i najjeftiniju radnu snagu. Pa mi smo robovi sopstvene vlasti, gore nam je nego pod Turcima. Da li neko zna koliko košta potrošačka korpa, koliko je ogrev, knjige, dečja garderoba…? Ne valja ovde nešto čim nam gradjana sve više nestaje. Mi više ne možemo da živimo ni sami sa sobom…, a kami li neko sa nama…
  Šta je sa Fijatom? Pa ta nas fabrika više koštala nego da smo svi prešli na jahanje konja…

  Reply
 10. Violeta

  Valjevo posle dugo vremena dobija nove investitore, nova radna mesta, vrtiće, gerentološki centar. Bravo za gradsko rukovodstvo

  Reply
  1. Јелена

   Ko se malo bolje zagleda, vidi da se u grad ne ulaze i da se od Valjeva pravi industrijska zona, da ne kazem rudarska, u kojoj ce da zivi jeftina radna snaga. Ali Srbi veruju i dalje u bajke kao i 45. Vecina i zasluzuje ovu vlast i ovaj standard. Zao mi je pametne manjine.

   Reply
 11. Dragan

  zasto nema komentara nasih ljudi ceo dan. ubismo se pisuci i nista da se objavi. zar je i ova novina presla na stranu opozicije?

  Reply
 12. Predrag Savić

  Izvin’te na smetnji, da li neko može da mi odgovori koliko santimetara kanalizacije je izgradjeno po projektu „Čista Srbija“ od 102 kilometra i 163 metra obećanih pre godinu dana?

  Reply

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.