Potpredsednici GO SNS: MI GRADIMO, Socijalistička partija Srbije sa opozicionim saradnicima obmanjuje građane Valjeva

Potpredsednici GO SNS-a Branko Vuković, dr Zorica Jocić i Dragutin Kuzmanović izdali su saopštenje za javnost u kom navode da dok SNS gradi Valjevo, SPS sa opozicionim saradnicima obmanjuje gradjane Valjeva. Saopštenje prenosimo u celosti:

„Naš grad se menja, razvija se, raste. Tim putem ćemo i nastaviti, jer Srpska napredna stranka vodi politiku gradnje, napretka i razvoja koja obezbeđuje sigurnu i svetlu budućnost za našu decu i sve naše sugrađane.

Mi imamo čime da se pohvalimo i kažemo da smo uradili ono što smo i obećali.

Rekonstruisane su dve i rehabilitovano je preko 30 gradskih ulica. Izgrađena je ulica u Industrijskoj zoni. Asfaltirano je preko 20 ulica koje su bile pod makadamskim zastorom. Na području seoskih mesnih zajednica asfaltirano je oko 30 km nekategorisanih puteva, a u razvoj poljoprivrede i sela nikada nije više sredstava ulagano. U potpunosti smo završili gradnju i opremamo Gerontološki centar za naše najstarije sugrađane. Gradili smo i rekonstruisali parkinge, sanirali klizišta, izgradili kišnu kanalizaciju u delovima grada gde je to bilo najurgentnije. Izgrađeno je 26 dečjih igrališta i dva košarkaška terena. Renovirani su đački toaleti u svim školama koje su iskazale potrebu. S ponosom kažemo da smo u završnoj fazi radova za dva nova vrtića i dogradnju trećeg objekta koji će koristiti svi naši najmlađi sugrađani, bez liste čekanja. Mostovi, javni satovi, fontane, javna rasveta i mnogo toga drugog, samo su deo onoga zbog čega sada sa ponosom možemo da kažemo – da, uradili smo! Brza saobraćajnica koja će Valjevo spojiti sa auto-putem Miloš Veliki ogromna je razvojna šansa za Valjevo. Ne postoji grad u Srbiji u kome se istovremeno grade tri fabrike, zahvaljujući pre svega predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću i Vladi Republike Srbije, ali i angažovanju gradonačelnika Lazara Gojkovića i njegovih saradnika koji su mnoge stvari uradili i pripremili da bi investicije došle u naš grad.

Danas naši sugrađani prepoznaju ko ih vodi pravim putem, ko se bori i trudi da im obezbedi uslove za pristojan život, sigurnost, mir, profesionalni i lični razvoj.

Zato nećemo ćutati na manipulisanje istinom za skupštinskom govornicom, kroz saopštenja i konferencije za medije opozicije, a posebno predstavnika Socijalističke partije Srbije u Valjevu koja je svoju višegodišnju vlast obeležila promašenim investicijama i zakonski diskutabilnim i amaterskim potezima koji su naš grad doveli do velikog kočenja i zaostajanja za državnom politikom razvoja. Ostavili su Valjevu jedino dugove, neasfaltirane puteve i ulice, građane bez vode, devastirana sela i usta puna kritike za upravo one ivesticije koje sami nisu mogli da privedu nameni. Poturaju svoje socijalističke jurišnike da traže i slikaju se pored i najmanjeg oštećenja na ulicama da bi obmanuli građane kako su to ogromni propusti vlasti, omalovažavaju i dovode u pitanje investicije na kojima samo mogu da nam zavide, vređaju ponižavajućim rečima gradonačelnika i predstavnike naše stranke, a posebno žene na rukovodećim mestima, besramno tražeći da kršimo zakone i poslovnike, da presuđujemo umesto sudija i da ih puštamo da zloupotrebljavaju govornicu i lažima truju javni medijski prostor. Svoje prevare i laži pokušavaju da predstave kao istinu. Ali, na njihovu veliku žalost građani Valjeva prepoznaju manipulatorske namere valjevskog SPS-a, a prepoznaju i rad i ostvarene rezultate Srpske napredne stranke.

Mi ćemo nastaviti još više i jače putem rada i razvoja u korist svih Valjevaca. Dajemo sve od sebe da svaki dobronamerni žitelj Valjeva bude zadovoljan svojim gradom. Borimo se za bolje i uspešnije Valjevo i svetlu budućnost sve naše dece, uz veru u naše sugrađane da ćemo svi zajedno ostaviti iza sebe i poslati u zaborav sve one koji su dokazani relikti prošlosti, kao i sve one koji nemaju šta drugo da nam zamere pa najobičniji lapsus linguae predstavljaju kao kardinalnu grešku. A jedino što bi zaista mogla da bude kardinalna greška za Valjevo ste vi gospodo iz Socijalističke partije Srbije sa svojim saradnicima iz opozicije. Srpska napredna stranka i građani Valjeva vam neće dozvoliti da bilo koga u našem gradu obmanete, jer vaše namere su rasvetljene i od svih prepoznate.

Potpredsednici Gradskog odbora

Srpske napredne stranke Valjevo

Branko Vuković, dr Zorica Jocić i Dragutin Kuzmanović

16 comments on “Potpredsednici GO SNS: MI GRADIMO, Socijalistička partija Srbije sa opozicionim saradnicima obmanjuje građane Valjeva

 1. Dragisa

  Socijaliszi su nam upropastili sva preduzeca j Valjevu, sto sami, sto sa demokratama kad su se politicki slizali. Oni su nam kamen u cipeli decenijama.

  Reply
  1. 28 jun

   Druže, pusti fabrike, mladost su mi ukrali i koliko je ljudi zbog njih i kuća u crno zavijeno? Rasparčali su nam državu sa žutima, isporučili Slobu zbog fotelje k da im čovek nešto veruje?

   Reply
   1. Bivsi clan

    To sto su Slobu isporucili zuti na Vidovdan, a ovi precutali i posle igrali basket sa Tadicem zarad pozicija, to je preseklo da bacim clansku kartu i od tada ne petljam sa njima. Daleko im lepa kuca.

    Reply
 2. Uglješa

  Pa vi ih šlepate gore i većina njihovih su dobili jake pozicije na republičkom nivou i valjda vam ovde tako kažu hvala. Ovo što vam rade zaslužuje konkretnije delovanje, prepucavanje u redu, ali ima se načina i ima se papira, protiv njih, što ih ne koristite?

  Reply
 3. Naprednjak

  Bravo! Vi ste ljudi od casti i vi ne lazete narod, kao oni! Kuzmanovic je osvetlao obraz u Agrorazvoju i dok ga je vodio, nije se cula losa rec o njemu, Vukovic ne laze ljude u tom odeljenju, kao neki ranije, a radi ravnopravno i zaista se poslednjih godinu i nesto dana vidi ozbiljan rad, a dr Zorica Jocic je zena zmaj i da je srece da su svi kao ona, ima i hrabrosti, a ume, zena je za velika dela i pozicije!

  Reply
 4. Nije naivno

  Sps je to radio i demokratama i na kraju su ih politicki sahranili, a do poslednjeg trenutka bili na njihovim jaslicama. Zato u pamet se sa njima.

  Reply
 5. Valjevac

  Pogledajte obrazovanje dole potpisanih. UHHHH fali samo pomocni trener i cuskiinica. LJudi koji nemaju stida i morala ovako pisu.

  Reply
  1. Roki

   Sta je problem sa obrazovanjem? To sto je dr Zorica Jocic „samo dr“? Bitno je da ti imas stida i morala, pa dodjes ovde na napadnes nekoga ko je i obrazivaniji i pismeniji od tebe, ali naravno i moralniji.

   Reply
   1. Bruka

    Moral je BAS jaka strana SNSovaca. I rodno moralni i nerodno moralni. A ETIKA strava .

    Reply
 6. Komunista proleter

  Tako rade od kad su osnovani. Samo probleme prave i obrukali su nam komunizam. Socijalisti su najveca bruka za svakog pkstenog komunistu.

  Reply
 7. Lane

  Sto rece neko poslali Milosevica u Hag, a nece vas izdati? Sta li je vama, pa i zute su preveslali, valjda se naucilo nesto?

  Reply
 8. Mladen

  potpredsednici go xaxa 😁 dodjosi,i preletaci,Mali „expert“ od Stanine reke ,“Dr“ Jocic,I ovaj sto ne zna kud je posao…..masala,Kadar boli glava!

  Reply
 9. Жиле

  Не вреди, рејтинг вам је у стмпглавом паду. Мањи је од 30 одсто. П.С. нисам социјалиста- далеко било. Групе грађана опозиционо настројених су запог за локалне изборе. До победе.

  Reply

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.