Radnički bolji od užičke Slobode

Posle duge zimske pauze nastavljeno je prvenstvo u Prvoj ligi Srbije omladinaca i kadeta.Omladinci Radničkog su u 18 kolu na Petom Puku dočekali vršnjake Slobode iz Užica i slavili rezultatatom 4-2(1-0) .

Radnički je poveo već u 2 minutu a strelac je bio Nemanja Janković.Ovim rezultatom je završeno prvo poluvreme.Već na samom startu drugog dela igre u 47 min.Nemanja Anđelković je glavom povisio na 2-0.Isti igrač se najbolje snašao i u 51min.kad postigao novi pogodak za 3-0.Užičani su smanjili iz penala u 66 min.Ipak u samoj završnici meča u 85.min Nemanja Janković postiže svoj drugi gol na ovom meču za 4-1.U 88.min.Tomašević smanjuje na 4-2 što je bio i krajnji rezultat ovog meča.Na ovom susretu Radnički je nastupio u sastavu Radovanović, Vasiljević, Krstić, Stamenić, Vasić, Žerajić, Dimitrijević (Alić), Živanović(Petronić), Janković. Anđelković, (Jagodić). Meč kadeta ova dva kluba završen je bez pobednika 0-0