Poraz Budućnost Krušika , pobeda Radničkog

imageU osmom kolu Srpske lige Zapad ekipa Budućnost Krušika  poražena je na Zlatiboru od domaćeg Zlatibora rezultazom 2-1 iako je prvi deo igre rešila u svoju korist i vodila  1-0,gol je postigao Grbović u 35.minutu .

Do preokreta je došlo u nastavku kada je u 68 min. izjednačio Mladenović a pobedu Zlatiboru done je U 83 minutu svojim drugim pogodkom Mladenović. Budućnost Krušik trenutno je u sredini tabele sa 10 osvojenih bodova dok je prvi Zlatibor sa 19. Ekipa Radničkog Gorenja je u sedmom kolu Zone Drina slavila u Krupnju sa 2-0 golovima Stevanović u 11 i Todorovića u 44 minutu pa posle sedam odigranih utakmica ima skor 4 pobede i 3 nerešena rezultata  te je sa 15 osvojenih bodova  pri samom vrhu i zaostaje 2 boda od vodeće Drine koja je sakupila 17 bodova. u Sledećem kolu obe naše ekipe su domaćini Budućnost Krušik dočekuje ekipu Tutina dok Radnički Gorenje na Petom Puku igra protiv Polimlja.