16.-ti internacionalni karate turnir

imageOdržan je 16.-ti internacionalni karate turnir   “SENSEI” Šabac, u organizaciji karate kluba “ Sensei” i Karate saveza uže Srbije.

 Mladi takmičari karate kluba “014” Valjevo imali su zapažen takmičarski nastup.
Najsjajnijim odličjem u katama okitili su se poletarci Andrea Krstić i Stefan Mićić. U konkurenciji nada,  u izvođenju kata, u  apsolutnoj klasi, Nikolina Đurić je osvojila srebrnu medalju. U borbama, David Petrović je takodje osvojio srebro..
Stručni štab “014” Valjevo koji čine treneri Predrag Branković, Milan Lepojević, Čeda Bajkin i Lukić zadovoljan je postignutim rezultatima.
Na ovom turniru pravdu je delio i sudija iz našeg kluba Milenko Lukić. Naredne subote takmičari kk “014” Valjevo će nastupiti na turniru u Arandjelovcu, koji je generalna proba za turnir  u Valjevu, 20.-og februara, koji naš klub tradicionalno organizuuje , po peti put, u čast preminule Svetlane Radojević, istaknute valjevske karatistkinje i sportskog radnika.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.