Оdličan start Radničkog

U prvom kolu Kolubarsko-Mačvanske Zone Radnički je na svom terenu na Petom Puku savladao ekipu Spartaka iz Ljiga sa 5-0.  Iako je prvo kolo uvek teško jer se ekipe dovoljno nepoznaju Radnički je pitanje pobednika rešio već u prvom poluvremenu.

Prvo se Krstić odlično snašao u šesnestercu i na centaršut Djukića doveo domaće u vodstvo u7.min.Djurić je u 30 min povisio na 2-0, dok je Djukić u 32 min.strahovitim šutem sa preko dvadeset metara povećao na 3-0.Domaći su i u nastavku dominirali i postigli još dva pogodka.Prvo je Krstić  u 55.min.solo prodorom prešao nekoliko igrača Spartaka a na kraju i golmana Simića i plasiro loptu u praznu mrežu za 4-0.

Tačku na ovaj susret stavio je Bojan Djurić postigavši svoj drugi pogodak glavom posle kornera u 63 min.za konačnih 5-0. Radnički je u ovom susretu igrao u sastavu Novaković,Djukić,Marković,Simeunović,Tomić,Stamenić,Đurić,Petrović,Avramović,Krstić,Dragojlović.U igru su još ulazili M.Živanović,Veselinović,Petarić,Vasić i V.Živanović.