Pet medalja za KK Zvezda

Nedelja 03. mart 2019 u hali Student 014 Valjevo, održan je osmi po redu memorijalni karate turnir „Svetlana Radojević.

U nastavku drugog dela takmičarske sezone karate federacije Srbije i učešću na drugom kontrolnom turniru, u svom gradu Zvezda je sa  pet takmičara koji su uzeli učešće na turniru osvojila pet medalja.

U disciplini Kate pojedinačno Aleksandra Radovanović u kategoriji nade okitila se zlatnim odličjem.

Njena starija klupska drugarica Dorotea Radovanović ovog puta sa lošijim ishodom u kategoriji kadeta u apsolutnoj kategoriji osvojila je bronzanu medalju.

U disciplini Kumite (Borbe) pojedinačno za mlađe seniore do – 55 kg, Teodora Vukojčić osvojila je zlatnu medalju.

Bronzanim medaljama morali su da se zadovolje Stefan Todorović u konkurenciji kadeta – 52 kg i Uroš Ilić u konkurenciji nade – 50 kg.