Pet medalja na prvenstvu Srbije

U Kragujevcu  je održanao  prvenstvo Srbije u kategoriji kata za Poletarce, Pionire i Nade. Karate klub 014 nastupio je sa šest takmičara koji su osvojili pet medalja.

U kategoriji poletaraca srebrnu medalju u klasi E osvojila je Višnja Đurđević. dok je u kategoriji Pionirki srebrnu medalju u klasi E osvojila je Tamara Dražić , u apsolutnoj i u klasi  B, Andrea Krstić osvojila dve bronazane medalje i potvrdila dobar rezultat sa školskog takmičenja i nadamo se potvrdila vizu za Balkansko prvenstvo. U kategoriji Nada Matija Soldatović osvojio je treće mesto.

Karate klub 014 je zadovoljan postignutim rezultaima i ističe da se ponovo pokazalo da mali klub sa veoma malim sredstvima ipak pronalazi snagu da postigne veoma zapažene rezultate na ponos kluba i grada Valjeva.