Radnički Gorenje- Osečina 5:0

imageU 12 kolu Zone Drina ekipa Radničkog Gorenja savladala je ubedljivo u komšiskom derbiju ekipu Osečine reultatom 5-0.

Od samog starta domaći su krenuli agilno prema golu Osečanaca koji su odolevali do 11 minuta kada je u kaznenom prostoru srušen Đurić koji je i izveo penal za 1-0. U 33 minutu posle prodora i povratne lopte Lukića Đurić povećava na 2-0. Na smiraju prvog poluvremena u 43 minuu izvarednim šutem Prokić je povisio na 3-0. I u nastavku domaći su dominirali,dok su gosti bili i dalje bezopasni.Ipak do novog pogodka čekalo se sve do 78 minuti kada je posle centaršuta V.Đukića Lukić glavom loptu zakucao u mrežu. Lukić je svoje majstorstvo pokazao i u 83 minutu kada se našao sam pred golmanom Đuriđem iskusno ga zaobišao i postavio konačnih 5-0 za Radnički Gorenje. Na ovom susretu domaći su nastupili u sastavu Dragićević,Lukić,V.Đukić,Tomić,Jevtić,Tajdić,Đurić,Avramović,Tomić,(S.Đukić)Prokić,Stamenković.(Andrić)(Đorđić)