Karatisti uspešni u Bratuncu

Karatisti, Karate kluba  014 Valjevo, uspešno su stratovali u novoj karate sezoni, zapaženim nastupom na Memorijalu Miloš Delić u Bratuncu. Internacionalni nastup 23.09.2023 godine na nimalo naivnom karate turniru, bio je prva provera spremnosti naših takmičara nakon letnje pauze. Na turniru je nastupilo preko 30 klubova iz BiH, Crne Gore i Srbije sa nekih 200 takmičara. Karate klub 014 Valjevo nastupio je sa 8 takmičara u 9 disciplina. Svi takmičari KK 014 Valjevo koji su nastupili na turniru osvojili su neku od medalja i to: Lana Pavlović, Sara Nešić, Ivana Matić i Anja Nikolić osvojile su zlatne medalje, Ana Živanović osvojila je srebro i bronzu, dok su Anđela Mitrović, Lazar Pavlović i Danica Milivojević osvojili bronzane medalje.

„Svi nastupi naših takmičara bili su na zadovoljavajućem nivou uzimajući u obzir da je tek početak takmičarske sezone i da je tempiranje forme još u toku. U oktobru nas očekuju veliki izazovi u vidu najznačajnih turnira za starije takmičare, kada se održavaju regionalno i državno prvenstvo“, kažu u ovom klubu.