Radnički bolji od Jedinstva

Pred oko 500 gledalaca koji su iskoristili lep dan i ispunili tribine stadiona na Petom Puku, ekipa Radničkog savladala je Jedinstvo iz Vladimiraca sa 2-0.

Narandžastoplavi žestoko su krenuli od samog starta. Dva puta Janković nije realizovao izgledne prilike, Rašević je pogodio prečku ali nagrada za domaće stigla je u 42 minutu kada je Rašević idealno uposlio Živanovića koji se našao sam pred golmanom i rutinski pogodio za 1-0.

Već na samom startu drugog poluvremena nije pogodio Živanović koji se prošetao kroz odbranu gostiju. Ipak posle kornera u 59 minutu Simeunović sjajnim udarcem pogađa za 2-0 i postavlja konačan rezultat ovog meča.  Mogao je do kraja meča Radnički i do ubedljivije pobede ali Janković nije imao svoj dan pa nije  iskoristio još dve sjajne šanse.

Radnički je nastupio u sastavu-Todorić, Lukić, Simeunović, Perić, Đurić, Ivanović, (Stamenić), Živanović, (Teodorović), Đermanović, (Marković),  Janković, (Vasiljević), Rašević, Vasić, (Miletić).