Radnički savladao prvaka Mačvu

U 33 kolu prve lige Srbije Radnički je na Petom Puku savladao prvaka lige Mačvu iz Šapca sa 2-1 i kolo pre kraja obezbedio opstanak u prvoj ligi.

Radnički je odigrao jedan sjajan meč pogotovo u prvom poluvremenu kada je i poveo golom Živanovića u 18 min. U drugom delu Mačva je vršila pritisak, ali Radnički je posle asistencije Radovanovića ka Jankoviću  povećao na 2-0 igrao se 68 minut. Mačva je uspela da ublaži poraz pogotkom Ristanovića i 92 minutu. Trener Marković ja na teren izveo sastav : A.Radovanović, Vasiljević, Marković, Żerajić, Simeunović, Matić, Anđelković, Stamenić(Petrić)R.Radovanović, (Jagodić), Živanović, (Alić), Janković.(Petronić).

Kadeti su neprijatno iznenadili izgubivši od Savacijuma 1-2 i tako su doveli u pitanje opstanak u ligi.Gosti su iskoristili greške domaćih ma startu i golovima u 3 i 4 minutu poveli sa 2-0.Radničkk je smanjio u 68 mim preko Ivanovića.Bilo je vremena za preokret ali nije bilo šansi.