Nove medalje na državnim prvenstvima za bicikliste valjevskog Sputnjika

Proteklog vikenda u Čačku su održana Prvenstva Srbije u brdskoj i kriterijumskoj vožnji. Mladi biciklisti Valjevskog Sputnjika ponovo su bili uspešni. Bogdan Angelovski je u obe trke u mlađekadetskoj konkurenciji osvojio vicešampionske titule dok je među mlađim poletarkama Tošić Natalija osvojila bronzanu medalju u kriterijumu.

I ostali takmičari su izborili plasmane među prvih deset u svojim kategorijama, a sa ovim odličijma, biciklistički klub Sputnjik je na ovogodišnjim državnim prvenstvima osvojio ukupno 22 medalje od čega je 10 titula prvaka Srbije i u pojedinačnim i u ekipnim komkurencijama.

Svi ovi uspesi ovaj klub ubedljivo stavljaju na prvo mesto liste najuspešnijih valjevskih sportskih kolektiva u 2020. Godini, a s obzirom da se broj mladih biciklista dečaka i devojčica svakodnevno uvećava, nesumnjivo je da će i u narednim godinana biti novih sportskih uspeha i radosti naših „Sputnjikovaca“