Veliki ,,Aleksa“ na listi procenjenih!

„Ministarstvo za boračka pitanja po nalogu ministra Zorana Đorđevića, državnog sekretara Nenada Nerića i savetnika Nebojše Nikića u skladu sa konkursom objavilo listu pristiglih i procenjenih projekata koja za cilj imaju poboljšanja položaja boraca, ratnih vojnih invalida, civilnih invalida rata, porodica poginulih boraca i Negovanje tradicija oslobodilačkih ratova Srbije tj preciznije: (1. Promociju tekovina oslobodilačkih ratova Srbije,
2. Jačanje uloge udruženja boraca, vojnih invalida, civilnih invalida rata i
porodica poginulih boraca u lokalnoj zajednici).
Odobreni projekat ,,Aleksa“ je dokaz da sve ove godine radimo po striktnom upustvu ministarstva za boračka pitanja i grada Valjeva sa velikim rezultatima rada i da smo jedno od najboljih udruženja boraca u Srbiji i da država misli o boračkoj populaciji a što znaju naši članovi udruženja boraca koji su sve ove godine bili uključeni u odobrene projekte i programe. 

ˆ

Nastavljamo dalje sa aktivnostima na poboljšanju položaja naših članova!

Udruženje boraca Valjevo
Predsednik,
odgovorno lice i
rukovodilac projekta Povlen i Aleksa
i programa Negovan
Bradić Ljubomir“

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.