Domaći Radnički deklasirao Radnički iz Šapca

U 5.kolu Kolubarsko Mačvanske zone na Petom Puku domaći Radnički deklasirao je ekipu Radničkog iz Šapca sa 8-0.

Luka Simeunović već u 5.min je započeo goleadu.Na 2-0 povisio je Bojan Djurić u 25.m. Mladi Simeunović povećava na 3-0 u 28.m a Miloš Rašević pred sam kraj poluvremena tačnije u 40.m povećava na 4-0.Nastavio je Radnički sa odličnom igrom u nastavku pa je Rašević u 55.m.pogodio za 5-0.U 65.m već je bilo 6-0 a strelac je Vladimur Djukić. Isti igrač u 70.m.postiže drugi gol za vodstvo domaćina od 7-0. Miloš rašević svoju briljantnu partiju krunisao je hek trikom u 72 m. Do kraja su domaći i dalje kontrolisali igru ali su smanjili gas pa je susret i završio rezultatom 8-0.Radnički je konačno kompletirao ekipu.U tim se polako vraćaju povredjeni igrači a sledećeg vikenda trebalo bi da nastupi još jedan novajlija.Na ovom susretu domaći su nastupili u sastavu-Novaković, V.Djukić, Marković, Veselinović, Simić,(Pirgić),Djurić, Sitarica,(Vasiljević) Stamenić ,A.Djukić,Rašević,(Čočović),  Simeunović.