Nova pobeda Radničkog

U 17. kolu Kolubarsko-Mačvanske zone ekipa Radničkog je  na Petom Puku rutinskom igrom savladala goste iz Vrela rezultatom 1-0.

Jedini pogodak postigao je iskusni Aleksandar Djukić u 27.minutu.Radnički je kontrolisao igru tokom celog meča,stvorio jos nekoliko prilika koje nije iskoristio.Najbolji igrač domaćih Miloš Rašević iako lakše povredjen ipak je ušao u igru u drugom poluvremenu.

Domaći su ovom pobedom stigli do 35 boda,zadržali treće mesto i za vodećom Mačvom i dalje zaostaju tri boda.Radnički je  nastupio u sastavu Novaković, V.Djukić, Zeman,Tomić, Živković, Djurić, Cocović, Pirgić, (Lazarevic),Vlajković, A.Djukić, Kovačević (Rašević), a na klupi je debitovao novi trener Predrag Lukić Pepa.