Dobar rezultat na prvenstvu karate saveza uže Srbije

imageU Čačku, održano je prvenstvo karate saveza uže Srbije za kadete, juniore i mladje seniore.Ovo prvenstvo je uslovno za nastup na državnom prvenstvu sledećeg vikenda.

Najkvalitetniji takmičari regiona nastupili su na ovom takmičenju, a karatisti karate kluba „014 Valjevo“ osvojili su 4 medalje.
Zlatnu medalju u borbama, osvojila je juniorka Jovana Marković, dobivši 4 meča u nizu, a finale 8-3 u svoju korist.
Kadeti su takodje imali zapažen nastup. U katama, Ognjen Bojić i Lazar Beljić osvojili su bronzane medalje, dok je Luka Vujić osvojio srebrno odličje.
Na takmičenju su nastupili i David Petrović i Iris Andjelić, ali ovaj put nisu uspeli da osvoje medalju.
Stručni štab- Branković, Lepojević, Bajkin i ovaj put ističu zadovoljstvo postignutim rezultatima koji su se nadovezali na uspešne nastupe mladjih takmičara u proteklom periodu.
I na ovom takmičenju uspešno je delio pravdu sudija iz našeg kluba Milenko Lukić.