Aeroklub Valjevo značajno proširio flotu u poslednje četiri godine

Aeroklub je u protekle četiri godine ostvario značajan napredak u razvoju svojih kapaciteta, posebno u segmentu vazduhoplovne tehnike. U tom periodu, flota kluba uvećana je sa četiri nova vazduhoplova, čime su stvoreni uslovi za intenzivniji rad, obuku novih pilota i organizaciju većeg broja letačkih aktivnosti.

Twin Astir AK Valjevo

Twin Astir AK Valjevo

Ovaj iskorak predstavlja rezultat kontinuiranog rada članova kluba,  podrške partnera i posvećenosti unapređenju vazduhoplovstva na nacionalnom i lokalnom nivou. Proširenje flote omogućava veću dostupnost letenja mladima,  kao i kvalitetnije sprovođenje školovanja i trenažnih aktivnosti.

Pored tehničkog jačanja, Aeroklub nastavlja da aktivno učestvuje u organizaciji manifestacija, edukativnih programa i promotivnih događaja, sa ciljem popularizacije vazduhoplovstva i privlačenja novih generacija zaljubljenika u letenje.

U narednom periodu , planirano je dalje unapređenje kapacioteta i nastavak ulaganja u opremu i ljudske resurse, kako bi klub zadržao i unapredio svoju važnu ulogu u vazduhoplovstvu Srbije.

Aeroklub Valjevo

 

1 comment on “Aeroklub Valjevo značajno proširio flotu u poslednje četiri godine

  1. Đorđe Stepanov

    Aeroklub Valjevo- u Divcima,sigurno je danas naš najbolji centar za letenje i obuku.
    Imao sam čast..da letim,nedavno na jedrilici.
    Ekipa instruktora je odlična.
    Bezbednost je veoma zavidna.
    Sve preporuke,od mene,za mlade,buduce vazduhoplovce.

    Reply

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *