Grupa građana organizuje svečani doček Valjevcu Bogdanu Milovanoviću, koji je biciklom putovao do Strazbura, kao i srednjoškolaca, profesora i studenata iz našeg grada koji su pešačili do Novog Sada na veliki protest srednjoškolaca Srbije.
Doček će se održati u nedelju, 27. aprila, na Gradskom trgu sa početkom u 19 časova.
Jesu to oni heroji što pređu preko 100km da se ne oznoje i ne zadišu, pa onda skaču pola sata jer nisu ćaci i igraju kolce? Odmah ih ispratiti na olimpijadu, sva će zlata uzeti.
voze bicikle od par hiljada evra dok narod ide go i bos. ako neko treba da protestvuje to su nasi biraci koji su siromasni a ne ovi bogatasi
Досадни сте.
Zašto su heroji.Koje su dobro delo uradili sem što skaču pevaju i matretiraju građane.
Bar znaju da se kaže maLtretiraju. Nisu nepismeni kao prosečni SNS bot.
Šta je ovde za doček.Politička borba,da na vlast dođu njihovi mentori.
Znači Heroj je izgubio svoje značenje.Sad su biciklisti i ovi što protestuju heroji.Bravo
Žalosne su ove naprednjačke „botine“. Dobijaju naloge iz njihovog kol centra iz Beograda, pa su im komentari u celoj zemlji takoreći potpuno isti.