Pobeda Radničkog za kraj jeseni

U poslednjem kolu Kolubarsko Mačvanske zone Radnički je na Petom Puku savladao Mladost iz Prnjavora rezultatom 2-0 i sa 19 osvojenih bodova prezimiće na 6-om mestu ovog takmičenja.

Što se tiče ove utakmice sve je rešeno u prvom poluvremenu. Posle kornera u 20 min. na gol je šutirao Miletić, a lopta dolazi do Bojana Đurića koji dovodi domaće do zasluženog vodstva. Konačnih 2-0 za Radnički postavio je Nemanja Janković koji u 39 min.plasira loptu u mrežu posle sjajnog dodavanja Miletića. I u drugom poluvremenu viđen je dobar fudbal u kome su domaći imali nekoliko prilika ali rezultat se nije menjao.

Trener Ostojić je na ovoj utakmici izveo sledeći sastav:Todorić, Simeunović, M.Marković, (Vasić), Đukić, Mišković, B.Đurić, Miletić, R.Đurić,(Milutinović), U.Marković,(Matić), Żivanović, ( Vasiljević) Janković (Stamenić)