Pobeda Srbijanke na startu

Odbojkašice Srbijanke u prvom kolu 1A lige ostvarile su važnu pobedu protiv ekipe Takova iz Gornjeg Milanovca.

Devojke Vladimira Medenice krenule su bojažljivo u utakmicu pred prepunim tribinama hale Student. Na pocetku Medenica je iznenadio sve ukazavši veliko poverenje Angelini Bojić 2006 na mestu korektora.nagradivši je za veliki rad,upornost i kvalitet što je mlada Angelina dokazala I na samoj utakmici.

Prvi set ekipe se smenjuju u vodjstvu do 23-23 kada igračice Srbijanke prelamaju set u svoju korist 25-23 I vodjstvo 1-0.

U drugom setu Srbijanka igra zaista kvalitetno u svim segmentIma a naročito na servisu gde ubedljivo vode ceo set I dobijaju 25-17.U trećem setu Jerinić I drugarice dominiraju na terenu,vode 18-12/20-14/ I jednostavno sigurne u pobedu staju i dozvoljavaju protivniku da ih stigne I povede 23-22 .Ali tada ponovo kreću sa igrom I dobijaju set 25-24 I utakmicu 3-0

U drugom kolu Srbijanka je opet domaćin ekipi Smedereva u subotu u 17h hala Student.