Trijumf omladinaca, remi kadeta

U drugom kolu Prve lige Srbije omladinaci Radničkog su na Petom Puku savladali Železničar iz Lajkovca rezultatom 8-0.

Domaćin je dominirao tokom celog susreta i zasluženo dośao do ubedljive pobede. Golove su postigli Nemanja Janković (3), Stefan Ranković (2), Đorđe Vujičić, Vanja Đukić i Matija Petronijević po (1) Trener Marković je na teren izveo sledeći sastav-Savić, Milutinović, Ivanović, Tomić, Mišković, Matić, Ranković,Vujičić, Đukić, Đermanović, Janković.

U drugom poluvremenu u igru su ušli i Savić, Stojanović, Nikolić, Petronijević i Starčević.

Kadeti su odigrali 1-1 protiv ekipe Apolon 4. Izjednačujući gol za domaćina postigao je Andrej Đukić u 90 minutu.