Radnički savladao Moravu

U prvom kolu doigravanja za ulazak u Prvu Srpsku ligu ekipa Radničkog je savladala Moravu iz Čačka rezultatom 105-95(30-26)(28-24)(25-27)(22-18) .

Radnički je od samog starta delovao sigurno i odmah se videlo da domaći idu rutinski ka novoj pobedi. Na poluvremenu je bilo 58-50 za Radnički. Gosti su na kraju treće četvrtine uspeli da smanje na 75-69, ali su domaći u četvrtom peripdu otišli na +17 i mirno priveli meč kraju. Ovom pobedom Radnički u mini ligi ima skor 5-0, a već u sredu ide na gostovanje u Požegu gde se sastaje sa domaćom Slogom.

Na ovom susretu Jakovljević i Bogdanović postigli su po 23 poena. Mitrović-21, Mladenović-15, Bebić-12, Ćirković-5, Mihailović-4 i Ninić-2 poena