OKVA 014 savladao Železničar

U derbiju začelja Valjevci su zasluženo stigli do zlatno vredne pobede savladavši beogradski Železničar rezultatom 3-1(22-25)(25-17)-(25-16)(25-20).

Puleni Đola Petrovića, opterećeni važnosću meča lošije su odigrali prvi set u kom su gosti imali konstantnu prednos 5-8,13-16 pa su set rešili u svoju korist 22-25. U drugom setu domaći stabilizuju igru i uzvraćaju brzim vodstvom 8-5 koje sigurnom igrom povećavaju na 16-11 te set završavaju u svoju korist 25-17. U trećem setu igrači Va 014 munjevito stižu do 8-3, a ubrzo i do 16-9 i 21-14 pa set dobijaju rezultatom 25-16. Dobra igra iz trećeg nastavljena je i u četvrtom setu. Poveli su domaći sa 16-10  i set rutinski  priveli kraju 25-20 za konačnu pobedu od 3-1 kojom su znatno bliži svom cilju da se i naredne sezone takmiče u Prvoj ligi Srbije. Najviše poena osvojio je Vešović-19, Đokić je sakupio 14, Lalić-13, Sljepčević-12, Radić-8, Jakovljević-2, Bobovac -1 poen. U igru su ulazili još Timotić i Starčević, a na mestu libera nastupio je Nedić.