Saopštenje SSP: Vlast sazdana od ucena i obmana

Povodom formiranja nove vlasti u Valjevu , Stranka slobode i pravde izdala je saopštenje za javnost koje prenosimo u celosti:

qrf

„Konstituisana je Skupština Grada Valjeva. To je Skupština koja je sazdana od ucena, straha i obmana koji razaraju našu državu i naš grad već dugo vremena. Gledaćemo sada neka “nova lica“ koja će nastaviti da nam govore da živimo u zlatnom dobu, slušaćemo jeftine demagoške traktate naučene napamet, a svi znamo da se oni neće pitati ni za šta, niti će odlučivati o bilo čemu. 

Smatramo da nema potrebe da se bavimo kadrovskim rešenjima u okviru gradskih struktura koja su juče objavljena jer svi znamo da ih ova vlast nikada nije imala, niti će ih imati. Ne zanima nas da li će se u naše ime ponovo donositi odluke u Ubu, na Divčibarama, ili ćemo sada postati feud sela Divci, suština je ista, zar ne? Neće nam pomoći ni tvitovanja, ni šerovanja, ni kafanska ogovoranja, ni preterana mudrovanja, već odlučna akcija kojom ćemo demontirati jedan nakaradni sistem i poslati ga na smetlište istorije. Zato vas pozivamo da nam se pridružite na trnovitom putu Slobode i Pravde jer to je jedini ispravan put, koji će nam obezbediti bolju budućnost koju želimo da ostavimo generacijama koje dolaze posle nas. Niko od nas nema više ni vremena ni prava da bude nemi posmatrač svega što se oko nas dešava, čekajući da se nešto desi samo od sebe. Uzaludno je gajiti nade da će se oni umoriti ili da će sami otići. Rešenje je da svi zajedno stanemo na kraj poniženju i da demokratskim putem vratimo ono što nam je oteto, a to su naši životi, naša država i naš grad! Stranka slobode i pravde nema dilemu – nijedna sila i bahata vlast nije jača od odlučnog i hrabrog građanina, koji je, kao takav, nepobediv!

IO SSP Valjevo“

29 comments on “Saopštenje SSP: Vlast sazdana od ucena i obmana

 1. smesno

  Skupite hrabrost i stanite javno ispred govornice. Ove pisane skrabe nemaju težinu, samo govore o nemanju hrabrosti i ideja. Sklonite se!

  Reply
  1. Građanin dobrih namera

   Smesni, jes’ poJo sedvičak, posrči malo vode iz BRANE ROVNI i na spavanje, aj štura.

   Reply
 2. Svetlana Coka Ilić

  A zašto se javnosti obraćate putem saopštenja? Ima li neko pismen i recit? Ovo nisam očekivala od predstavnika Djilasove stranke. Promuckaj i prospi.

  Reply
  1. Ne vadim

   Nije to nikad stalo ispred kamera, a ovo saopstenje im je na mejl stiglo iz Beograda, samo da proslede redakcijama. 🙂

   Reply
   1. Građanin dobrih namera

    Ti si stao junače ispred kamere, a, idi pokrči onu ambroziju ispred štale i nemoj jesti …aj, aj, polako požuri…

    Reply
    1. Ne vadim

     Vi ste nova bot nada Djilasova. 🙂 Jel vam stavlja majonez ili ga izedate suvog? 🙂 🙂 🙂

     Reply
  2. Građanin dobrih namera

   Šta nije jasno, tj VAMA ništa nije jasno, bilo to u pisanoj formi ili javno obracanje putem TV RUŽIČASTE , vaši plitki umovi to nece razumeti, mozga nemate, u glavi vam je končić koji drži usi da nespadnu.

   Reply
  1. Dule

   Trifunovicu, jek to lreces da botujea sam za sebe? Nemate ni za cenzus, a pricate o jacini nekoj.

   Reply
 3. nikolica

  Kakvu ste nam budućnost ostavili posle vas videlo smo u ovim godinama. Nemojte više molim vas da nam vi brinete o budućnosti. Koliko je struja bilo u vreme vlasti DS dovoljan je pokazatelj da se takva stranka razišla u 10 manjih partija. Pogledajte Valjevo, svi „opozicioni“ pokreti nastali u novije doba od bivših DS kadrova,kad ih sve sabereš imaju manje članova nego Mesni odbora SNS na Taoru.

  Reply
 4. Dragan

  Upravo zbog svega ovoga ste i u istoriji na koju se pozivate. Sva pravila ste VI uveli i ovo ste upravo VI pod drugim nazivom.

  Reply
 5. Dragutin Krstic

  Djilas je neko koga niko u Valjevu nece da podrzi sem ovih par nesrecnika koji lece komplekse nize vrednosti ulaskom na politicku scenu da bi objasnili sebi kako su nesta kao bitni, a sve je to jadno.

  Reply
 6. Matilda

  Ovo sve nova opozicija, a nekadasnja koalicija. Zivi bili pa videli, koliko ce Valjevo da napreduje sad kad SNS vodi glavnu rec.

  Reply
 7. Mica Micić

  Ko još podržava Đilasa?! Čovek ne zna više šta priča i radi. Koliko su ovu zemlju zadužili i zakopali jako je teško sad to popraviti.

  Reply
  1. Realno pitanje

   Kakvi ste tek vi kad vas takvi pobedjuju gde god stignu i ni cenzus ne mozete da predjete? Jeste se kad to zapitali, kakvi ste tek vi, ako mislite da su ispod vaseg nivoa oni koji vas pobedjuju i koji su bolji?

   Reply
   1. hrabro

    da bi neko presao cenzus morao bi da izadje na izbore budaletino,ssp je bojkotovao ove lazne izbore,zato bre do stranke po sendvic odradjujes svoj posao…botino

    Reply
    1. Sedi jedan

     Zato sto niste mogli da skupite potpise za kandidaturu i plasili ste se poraza mucenici.

     Reply
 8. Анонимни

  Strašno šta je Valjevo dočekalo da svako jutro se ide u poštu da se podigne pošta koja stiže sa Uba. Stiže novi vetar u Valjevo da ukloni zagadjenje vidim botovi se uznemirili. Jedno pitanje kako napreduju radovi Valjevo Slovac

  Reply
 9. Анонимни

  Cek,jel to ova stranka koju zastupaju lica koja su cekala Vucica u Divcima u prvim redovima?
  Kakva ste vi crna opozicija bre,ni O od opozicije.
  Idite i dalje cekajte Vucka u prvim redovima u Divcima.Fuj !!!

  Reply
 10. Građanin dobrih namera

  Slušaj цензурисано sendičarska, цензурисано, ljudi bez stava i morala, ja kao običan građanin ovog smetlišta od grada ću vam reći, da ste prvo, skup marioneta, placenih i ucenjenih robova, svi ima da radite kako vam bude rekao G. i AV, vi nemate dostojanstva, obraza, svoj stav, prodajete decu roditelje, obraz za partijsku stolicu i neku šatro poziciju… Neko pomenu ŠKOLOVANE LJUDE. Ko će da vodi GRAD? Miševi, M.G, M.S, N.B… daj da vidim te „AKADEMSKE GRAĐANE“… ja ću liščno izaći pred medije i o svakom od njih reći celu biografiju, ko su, šta su, celu prošlost…nemoj da me vučete i za jezik i za …tj za ovo drugo slobodno mozete….

  Reply
  1. Ne vadim

   Sta god napises ne menja cinjenicu da ste jadni i da vas narod nece, a nacin na koji pises pokazuje samo tvoj ocaj i nista drugo. 🙂

   Reply
   1. Građanin dobrih namera

    Koliko si ovaca, sena i livada prodao i došao u grad, i sada si kao Valjevac…aj reci slobodno, PRIKA jos se osecas na OSOKU i POKOSENU LUCERKU. Ali velika je razlika izmedju SELJAKA (postenog i radnog coveka) i SELJAČINE, koja je pobegla iz sela ali nije selo iz njega. Sa vama, ispranih mozgova nije moguca komunikacija. Tako da nemam sta da dodam, vreme ce pokazati.

    Reply
     1. Анонимни

      Divci su čudo,zar vas toliko boli ona fotografija iz Divaca gde ste u prvim redovima čekali A V a sada se kunete u Djilasa.
      Sikter bre

     2. Građanin dobrih namera

      Da, živim na selu i time se ponosim, preživljavam od poštenog rada, a kaži mi gospodine/đo iz grada, tj papulo i ljudski odronu, odakle si se doselio/la, sa koje čuke, i od čega živiš prodana dušo, živiš od laži, od obećanja i nadanja, decu žrtvujete, šaljete da lome kičmu po BELOM SVETU da bi vama bilo sve potaman, e moj SRBINE ništa ti nije SVETO.

 11. Анонимни

  Gospodo iz ssp-a, zelite li da nam pojasnite sta se to neki dan desilo u vasoj kancelariji.Ko je se sa kime svadjao,da li je neki sto polomljen slucajno?
  Izadjite pred kamere i objasnite nam sta se desilo kod vas u kancelariji taj dan.Ko vodi ssp,dal je to Jelena ili su to oni momci sto su cekali A.V u Divcima u prvim redovima.I samo da vam kazemo jos ovo,onakve bljuvotine sto pisete u komentarima i vredjanja su obraz vas tu koji „zastupate A.V. ups greska mislili smo na Djilasa.Zna li on da ste cekali vodju u Divcima?

  Reply
 12. Sin anarhije

  Koliko je ovaca ostavilo komentar , pa to je za pohvalu …. inace ovce iskljucivo idu gde im kaze domacin posto u glavi nemaju nistaaaaa …. mada , cenim da je ovo podmladak velikog vodje koji tako zapocinje svoju politicku karijeru , pisanjem komentara na najnizem moralnom nivou ….

  Reply

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.