Prvi neuspeh Radničkog i pobeda Budućnost Krušika

imageEkipa Budućnost Krušika je u devetom kolu Srpske lige Zapad savladala Tutin rezultatom 3-1. Budućnost Krušik je povela već u 1 minutu pogodkom Raševića

Gosti su izjednačiči preko Tutića u 8 minutu ali du Valjevci veoma brzo uzvratili i pogodkom Stevanovića u 13 minutu poveli sa 2-1.Konačan rezultat na ovoj utakmici delo je mladog Blagojevića koji je posle centaršuta Sofronića u 75 minutu zatresao mrežu Preljevića za konačnih 3-1.
Ekipa Radničkog Gorenja je u osmom kolu Zone Drina doživela je prvi neuspeh.Na svom terenu na Petom Puku poražena je u derbiju kola od Polimlja iz Prijepolja rezultatom 0-2. Golove za goste postigli su Vilaret u 21 i Račić u 43 minutu.Iako je Radnički Gorenje dominirao u većem delu meča a naročito u drugom poluvremenu , stvorivši veliki broj prilika zahvaljujući golmanu Pijevcu gosti su odneli sva tri boda u Prijepolje.