Uspešan vikend za dve ekipe

imageBio je ovo uspešan vikend za Fk.Budućnost Krušik i Radnički Gorenje. Obe ekipe su zabeležile pobede. U sedmom kolu Srpske lige Zapad ekipa Budućnost Krušika je savladala Jedinstvo iz Užica rezultatom 3-1.

Poveli su domaći u 17 min. golom Nedeljkovića posle kornera koji je izveo Blagojević.Gosti su izjednačili u 71 strelac je bio Petrović. Ipak domaći su slomili otpor gostiju u 80 minutu kada je Gentić zatresao mrežu glavom posle idealno izvedenog slobodnog udarca Petra Petrovica. Tačku na i i pobedu od 3-1 stavio je Rašević u sudiskoj nadoknadi. Posle sedam odigranih kola Budućnost Krušik je sakupila 10 bodova, sedam manjeod prvoplasirane Sloge iz Požege. Sledećeg vikenda momci iz Valjeva gostuju ekipi Zlatibora. Ekipa Radničkog Gorenja u šestom kolu Zone Drina slavila je u komšiskom derbiju protiv odlične ekipe Divaca rezultatom 2-1. Domaći su poveli golom Đurića u 27 min. iz kaznenog udarca,dok su gosti izjednačili u 34 posle idealnog dodavanja ilića strelac je bio Milovanović, Ipak Radnički Gorenje je do pobede stiglo posle izvarednog prodora i šuta Neše Stevanović u 54 minutu..Posle šest odigranih susreta u Zoni Drina Radnićki Gorenje ima 3 popede i 3 nerešena rezultata i sa sakupljenih 12 bodaova nalazi se u gornjem delu tabele.Prva je Drina sa 16 bodova. U sledećem kolu Valjevci gostuju u Krupnju gde će snage odmeriti sa ekipom Rađevca.