„Lepenica kup“

Нема коментара на „Lepenica kup“

imageU petak je održan prvi "Lepenica" kup, koji je održan u okviru programa "Mišićevi dani" u Mionici. Odličan organizator su bili plivački klub "Ribnica" i Ustanova za fizičku kulturu "Lepenica". Plivački klub "Valis" predstavljalo je 30 plivača predvođenih trenerima Branislavom Kovačevićem, Đurđom Knežević i Nemanjom Simićem.

Najuspešniji plivač "Valisa" je bio Matija Jovanović, koji je bio najbolji u disciplini 100m slobodno, dok je u disciplinama 50m slobodno i 50m delfin stigao do srebrnih medalja. Sergej Srećković je u disciplini 50m prsno osvojio zlato, dok je u disciplini 100m slobodno stigao do bronze. Radojević Anja je bila najbolja u svojoj kategoriji u disciplini 50m leđno, a u disciplini 100m slobodno je u cilj stigla treća. Petronijević Ognjen, Anđela Trifunović, Filip Puce, Arsić Luka, Lukić Anđela, Damnjanović Marija i mešana štafeta su u svojim kategorijama i disciplinama osvojili srebrne medalje, Gođevac Martin je u svojim disciplinama stigao do bronze, a Pavić Nevena i Raković Đurđa su u cilj stigle na trećem mestu. Arsić Luka, Lukić Anđela i Petronijević Ognjen su osvojili i bronzane medalje u svojim disciplinama.
U konkurenciji deset klubova, plivački klub "Valis" je po osvojenim bodovima ekipno zauzeo drugo mesto.