Zapažen rezultat na Užičkom pobedniku

image U organizaciji karate kluba „Užice“ i Karate Federacije Srbije održan je VIII tradicionalni turnir „ Užički pobednik 2015“ .
Na odlično organizovanom turniru učestvovalo je oko 370 takmičara.

Takmičari karate kluba „014“ osvojili su 7 medalja. U katama, poletarka Andrea Krstić osvojila je zlato u D klasi i apsolutnoj kategoriji, kadet Lazar Beljić je takodje osvojio zlato, a Ivan Timotić bronzu u kategoriji nada.
U borbama, juniorka Jovana Marković okitila se sa dva zlatna odličja u disciplinama -59 i +59 kg, a kadet David Petrović je u kategoriji +70 uzeo bronzu.
Treneri Branković, Lepojević i Bajkin i ovaj put ističu zadovoljstvo postignutim rezultatima, kao pokazateljima kontinuiranog i kvalitetnog rada u klubu.Na ovom takmičenju uspešno je delio pravdu sudija iz našeg kluba Milenko Lukić