Drugo mesto za plivački klub „Valis“ u Užicu

Ekipa plivačkog kluba „Valis“ je nastupila na plivačkom mitingu „Dani sprinta“ u Užicu. Na takmičenju je učestvovalo 13 klubova sa 193 plivača iz BIH i Srbije. „Valis“ je predstavljalo 26 plivača predvođenih trenerima Vladimirom Boškovićem i Branislavom Kovačevićem. U ekipnom plasmanu tim iz Valjeva je osvojio pehar za drugo mesto.

Plivači „Valisa“ su u svojim kategorijama i disciplinama osvojili 16 zlatnih medalja, 16 srebrnih medalja, 12 bronzanih medalja.

Zenska stafeta u sastavu: Marić, Jevtić, Radojević i Prostran je bila najbolja. Mlađa muška štafeta u sastavu:Krstajić, Krstić, Filipović i Vidić je stigla do bronze a isti uspeh je imala i starija muška štafeta u sastavu: Živković, Vujinović, Mijailović i Milivojević.

Pehare za najuspešnije plivače po zbiru bodova iz dve isplivane discipline osvojili su: Anja Radojević, Maša Radojević i Andrej Milivojević.