Pobeda za kraj

Нема коментара на Pobeda za kraj

Кošarkaši Radničkog u hali Student savladali Slogu iz Požege rezultatom 93-79 i obezbedili drugo mesto u doigravanju za popunu Prve Srpske lige Zapad što će im verovatno biti dovoljno da sledeće sezone zaigraju u višem rangu jer je sasvim izvesno da prve dve ekipe idu gore.

Ipak sve će biti poznato tokom leta a uprava i igrači su uvereni u svoj nastup u Prvoj Srpskoj ligi. Radnički је odigrao sjajnu utakmicu dominirajući tokom celog susreta.Prvu četvrtinu rešili su vodјstvom 23-20.Tokom druge rezultat se povećavao pa se na poluvreme otišlo vodјstvom Radničkog 55-39.Ista meta isto odstojanje pa je na kraju treće, bilo visokih 75-59.U četvrtoj četvrtini trener Nedić je pružio priliku igračima sa manjom minutažom koji su poverenje i opravdali pa je susret završen rezultatom 93-79.Treba istaći da se kod domaćih u strelce upisalo 10 igrača. Najefikasni je bio Bogdanović sa 19, sledi Jakovljević-17, Bebić-14, Mladenović-12, Mitrović i Ćirković po 9, Stanimirović-5, Aćimović-4 i Mihailović i Ninić po 2.