Pobedom u derbiju na deobu prvog mesta

imageNa Petom Puku fudbaleri Radničkog u derbiju 12.kola Kolubarsko-Mačvanske zone savladali Mačvu iz Bogatića i stigli na deobu prvog mesta sa istoimenom ekipom.

Pred oko 500 gledalaca utakmica je u potpunosti opravdala epitet derbija.U susretu dve po kvalitetu ravnopravne ekipe Radnički je danas u potpunosti nadigrao goste iz Bogatića. Radnički je napadao a u 25 minutu Stanojević se našao oči u oči sa golmanom Stepanovićem koji je odbranio čist zicer.Napadi su se nastavili i u nastavku susreta,pa je u 60 minutu posle prodora Zemana po levoj strani i centaršuta na loptu naleteo Blažić i pored nemoćnog golmana gostiju poslao je u kontra ugao za vodstvo od 1-0 .Radnički je mogao do 2-0 u 88.min kada je Krstić posle kornera pogodio stativu pa je na kraju ipak ostalo zasluženih 1-0 za domaćimna.. Ekipa Radničkog danas je nastupila u sastavu -Dragićević,Đukić, Zeman,Tomić, Krstić,Blažić,Đurić, Čočović, P.Stanojević,Rašević, Spasojević. U igru su ulazili Prodanović,Pirgić i Đ.Stanojević..