Srbijanka014 sa nova tri boda iz Smedereva

image ŽOK Srbijanka014 – OK Tehničar 3:1 (25:20, 21:25, 25:18, 25:14) ŽOK Srbijanka014: Nedović(kap), Bojičić(lib), Srećković, Ilić, Maksimović, Nenadović, Petrić, Jerinić, Matković, Josipović, Stevanović

Valjevke su se ovog vikenda vratile sa nova tri boda iz Smedereva. Od samog početka utakmice valjevke su igrale pod velikim pritiskom zbog važnosti utakmice čto je prouzrokovalo veliki broj grešaka ali isto tako i dobrih poena u momentima kada se lomio rezultat, posle osvajanja prvog seta pri rezultatu (17:17) dolazi do velikog pada u igri i domaće osvajju 5 poena u nizu, gde valjevke nisu mogle da se povrate i došlo je do izjednačenja u setovima. Od tog momenta je postojala samo jedna ekipa na terenu, gošće su predvodile Maksimović i Srećković u napadu, te Nedović i Bojičić u odbrani. U četvrtom setu serijom servisa Andjelke Ilić prave veliku razliku (21:10) i tada su šansu dobile sve devojke da zaigraju, pre svih Jana Stevanović, još jedna pionirka u sastavu valjevki koja je debitovala u seniorskoj konkurenciji.
 ŽOK Srbijanka014 se trenutno nalazi na devetom mestu sa osvojenih 12 poena, sa 4 pobede i 4 poraza.
Sledećeg vikenda valjevke gostuju ekipi Ribnice iz Mionice, utakmica će se odigrati u subotu od 18 časova.