Rezultati 48. smotre recitatora

imageU Centru za kulturu održana je 48 . smotra recitatora za sve tri kategorije:mladji, srednji i stariji uzrast.

Kategorija: MLAĐI UZRAST

ŽIRI – OCENJIVAČKA KOMISIJA:

Predsednica :

Andrijana Videnović, profesorka dikcije i glumica

Članovi:

Branko Lukić, dramaturg
Uglješa Spasojević, glumac

Prvo mesto i plasman na Republičku smotru recitatora izborila je:

NENADOVIĆ Sofija
OŠ ,,Andra Savčić” Valjevo
Branko Ćopić: Mesec i njegova baka
Pedagog: Slavica Đurđević

Drugo mesto osvojio je

DIVNIĆ Lazar
OŠ ,,Nada Purić” Valjevo
Elizabeta Georgijev: Tragična ljubavna priča pevca Stevca
Pedagog: Marina Kovačević

Treće mesto osvojila je

GOŠNJIĆ Iva
OŠ „Sava Kerković“ Ljig
Branislav Crnčević: Igre
Pedagog: Vera Marić

Pohvaljeni takmičari:

JANKOVIĆ Jana
Prva osnovna škola Valjevo
Violeta Jović: Na primer zaljubljivanje
Pedagog: Biljana Starčević

KARIĆ Jelena
OŠ ,,Mile Dubljević” Lajkovac
Danijela Kvas: Rođenje mog brata
Pedagog: Snežana Trajković

KOSTIĆ Jefimija
OŠ ,,Braća Nedić“ Osečina
Violeta Jović: Pubertetska pesma
Pedagog: Jordan Marković

MARKOVIĆ Jelisaveta
OŠ “Milan Rakić” Mionica
Dušan Radović: Zamislite
Pedagog: Anđelija Popović

TEOVANOVIĆ Miljana
OŠ „Vladika Nikolaj Velimirović“ Valjevo
Dragan Pavlović: Mala princeza
Mentor: Živana Ostojić
Kategorija: STARIJI UZRAST

image

ŽIRI – OCENJIVAČKA KOMISIJA:

Predsednica :

Andrijana Videnović, profesorka dikcije i glumica

Članovi:

Branko Lukić, dramaturg
Uglješa Spasojević, glumac

Direktan plasman na Republičku smotru recitatora izborio je:

TIMOTIĆ Filip
Valjevska gimnazija
Milan Dedinac: Bajalica
Pedagozi: Vera Vaš i Vida Nikić

Drugo mesto

STEFANOVIĆ Marija
Valjevska gimnazija
Miroslav Antić: Parafraze
Pedagozi: Vera Vaš i Vida Nikić

Treće mesto:

PETROVIĆ Jovan
Valjevska gimnazija
Boško Suvajdžić: Crnjanski
Pedagozi: Vera Vaš i Vida Nikić
Pohvaljeni takmičari:

ĐORĐIĆ KOSTA
Valjevska gimnazija
Zoran Mandić: Obraćanje
Pedagozi: Vera Vaš i Vida Nikić

STANKOVIĆ Milka
SŠ ,,17. septembar” Lajkovac
Slavica Nedeljković: Heroj
Pedagog: Vesna Mićić

LONČAR Jelena
Valjevska gimnazija
Narodna pesma: Budimski kralj i kraljica
Pedagozi: Vera Vaš i Vida Nikić
Kategorija: SREDNJI UZRAST

ŽIRI – OCENJIVAČKA KOMISIJA:

Predsednica :

Andrijana Videnović, profesorka dikcije i glumica

Članovi:

Branko Lukić, dramaturg
Uglješa Spasojević, glumac

Prvo mesto i plasman na Republičku smotru recitatora izborila je:

MIROSAVIĆ Teodora
OŠ ,,Sestre Ilić” Valjevo
Violeta Jović: Primer za zaljubljivanje
Pedagog: Nataša Antonić

Drugo mesto

RADIVOJEVIĆ Andrea
OŠ ,,Mile Dubljević” Lajkovac
Miroslav Antić: Objašnjenje
Pedagog: Dušica Milosavljević

Treće mesto:

RADOSAVLJEVIĆ Dinka
OŠ ,,Miloš Marković” Donje Leskovice
Dragana Konstantinović: Poletna pesma
Pedagoga: Gordana Jakovljević

 

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.