SNS Valjevo:„Niste nas uplašili – pobediće Srbija!“

Gradski odbor SNS Valjevo: Vandalski napad neće zaustaviti Srbiju

SNS Valjevo

SNS Valjevo

SNS Valjevo u saopštenju za javnost osudio opozicione aktiviste zbog, kako se navodi,  vandalskog napada i poručuje da niko neće zaustaviti put kojim Srbija ide. Saopštenje prenosimo u celosti:

SNS Valjevo-Saopštenje nakon napada na prostorije stranke

Gradski odbor Srpske napredne stranke u Valjevu najoštrije osuđuje vandalski napad na prostorije našeg odbora koji se dogodio noćas. Potpuno je jasno da iza ovakvog napada stoji opozicija i blokaderi koji otvoreno, sa profila na društvenim mrežama ali i javnim nastupima, pozivaju građane na kršenje javnog reda i mira.

Došli su ispred prostorija naše stranke, prvo su lepili nalepnice po staklu, zatim počeli da bacaju flaše i kamenje na izlog, i kao vrhunac divljaštva – udarali nogama, šutirali staklo i uništili sve.

Opozicioni protesti pokušaj nasilja i destabilizacije

Opozicioni blokaderi se služe samo divljaštvom i nasiljem, jer im je podrška u rušenju sopstvene domovine iz dana u dan sve manja.  Svako novo okupljanje i akcija u cilju zaustavljanja Srbije osuđeni su na propast.

Frustraciju zbog propale obojene revolucije pokušavaju da izleče sve većim stepenom nasilja i otvorenim fizičkim napadima na svakog ko podržava politiku predsednika Srbije Aleksandra Vučića i Srpske napredne stranke.

Srbiju nećete zaustaviti. Spremite se da odgovarate za svaki prekršen član zakona i Ustava i štetu koju ste naneli.

Vreme odgovornosti tek dolazi, niste nas uplašili!

Pobediće Srbija!

SNS Valjevo

 

1 comment on “SNS Valjevo:„Niste nas uplašili – pobediće Srbija!“

  1. Анонимни

    kao sto vas predsednik kaze – dolazi vreme odgovornosti. Dragi SNS-ovci koji ste krali spremajte polako cebad ici cete na duze robije

    Reply

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *