Dve medalje za triatlon klub ATP na državnom prvenstvu u kros duatlonu

U Beogradu је održano prvenstvo Srbije u kros duatlonu. Triatlon klub ATP predstavljali su Bogdan Angelovski u kategoriji juniora i seniora, i Lazar Angelovski u kategoriji pionira.

U seniorskoj konkurenciji Bogdan Angelovski je bio treći savladavši 2km trčanja, 6km MTB vožnje i 1km trčanja za 35 minuta i 25 sekundi, a ovaj rezultat je bio dovoljan da Bogdan osvoji titulu juniorskog vicešapiona Srbije.

Lazar Angelovski je imao odličan nastup u kategoriji pionira završivši trku na petoj poziciji.

TK ATP

1 comment on “Dve medalje za triatlon klub ATP na državnom prvenstvu u kros duatlonu

1. Valjevac

A sta bi sa ATP teretanom … Zasto je zatvorena tj prodata kad konstantno pravi sjajne rezultate kao sto pisete po portalima … Imam neka dokumenta interesantna. Steta da ode u zaborav.