Radnički bolji od Ribnice

U 13 kolu Kolubarsko Mačvanske Zone ekipa Radničkog je na Petom Puku savladala Ribnicu sa 2-0.

U prvih 10 minuta meča gosti su bili agresivni i stvorili su tri izgledne prilike za postizanje pogodka,koje po sreću domaćina nisu iskoristili.Iz prve povoljne šanse Radnički je poveo.Rašević je centrirao Čočović glavom šutirao golman Milić odbranio ali se lopta ponovo od prečke vratila do Čočovića koji ju je sproveo u mrežu.Igrao se 17.minut.Već u 27 min.bilo je 2-0.Ponovo glavni akter Rašević koji upošljava Miloševića kojem nije bilo teško da pored nemoćnog Milića zatrese mrežu.Radnički je na ovoj utakmici nastupio u sastavu-Novaković,V.Djukić,Vasiljević,(Marković),Simeunović,(Pirgić),Stamenić,Djurić,Čočović,Sitarica,Rašević,A.Djukić,(Dimitrijević),Milošević.Radnički se trenutno nalazi na 5 mestu sa 20 osvojenih bodova. Uspešan viken su imali i omladinci koji su u Prvoj ligi zapadne Srbije savladali Javor iz Ivanjice rezultatom 3-1.Pogodke su postigli Diša Pirgić-2 i Luka Simeunović-1. Kadeti su takodje slavili.U derbiju je savladana Mačva iz Šapca sa 1-0.