„Trofej Obrenovca“

imageNa karate turniru „Trofej Obrenovca“ učešće je uzeo i Karate klub 014 iz Valjeveva koji je nastupio sa trinest takmičara, četri u kategoriji borbi i devet u katama u pratnji trenera-menadžera Čedomira Bajkina i Vladana Živanović.

Svi takmičari KK 014 u svojim kategorijama u kojima su nastupali došli su do medalja i to:
U kategoriji borbi Zlatnu medalju osvojio je David Petrović dok su do srebrnog odličja stigli: Aleksandar Milošević, Matija Radosavljević i Nikola Milivojević.
U kategoriji kata Zlatnu medalju osvojile su Jovana Marković i Tamara Dražić, dok su do srebrnog odličja stigli: Anđela Pavić, Anđela Mitrović, Višnja Đurđević, Ivana Matić, Marko Poznanović i Nikola Petrović. Bronzanu medalju u kategoriji kata osvojila je Ana Živanović.

Uprava KK 014 je veoma ponosna na sve takmičare koji su veoma uspešno zaokružili tekuću kalendarsku godinu. Kako u narednom periodu sledi malje turnira KK 014 će fokus rada staviti na pripreme takmičara i članova kluba kao i na polaganje za više pojaseve koje se očekuje do kraja kalendarske godine.