„Arena kup“

Нема коментара на „Arena kup“

imageU Beogradu je održan veoma jak katare turnir "ARENA KUP", na ovom turniru ispred kluba KK 014 iz Valjeva učešće je uzelo četri takmičara u pratnji trenera Čedomira Bajkina.

Svi takmičari KK 014, su dostojanstveno branili boje svog kluba i grada Valjeva što je rezultiralo i zasluženo osvojenim medaljama.
Medalje u kategoriji kata osvojili su:
Matija Radosavljević – Zlato
Ana Živanović – Bronza
Ostali takmičari su pružili svoj maksimum ali u veoma jakoj konkurenciji nisu uspeli da se domognu medalja.

Dana 25.11.2018.godine u Užicu održan je po 11 put karate turnir "Užički pobednik". Na ovom turniru Karate klub 014 nastupio je sa devet takmičara, osam u kategoriji kata i jednim u borbama u pratnji trenera-menadžera Čedomira Bajkina i Vladana Živanović. Na ovom veoma jakom karate turniru takmičari KK 014 postigli su veoma zapažene rezultate i osvojili devet medalja i to: