Druga pobeda OKVA014 Gorenje

imageU drugom kolu Prve lige u odbojci ekipa VA 014 Gorenja slavila je i drugu pobedu savladavši Klek Srbija šume rezultatom 3-0. (25-14)(25-17)(25-16).

Od samog početka utakmice videlo se da su domaći daleko kvalitetni i veoma brzo su ostvarili početničku prednost i poveli sa 12-6.Gosti su se malo trgli i smanjili na 15-11 ali usledila je nova serija valjevaca za 19-12, 23-13 i 25-14 za 1-0 u setovima.U drugom setu VA 014 Gorenje brzo stiže do 12-7,16-10.Gostima nepomaže na tajm aut pa se prednost povećava na 21-15 i 25-17 za lako dobijen drugi set. U trećem setu gost su pružili kvalitetniju igru ali ni tad nisu mogli parirati raspoloženom domaćinu. Bilo je 6-4 pa 12-8.Gosti prilaze na 14-13 ali to je bio i njihov maksimum.Valjevci ponovo pojačavaju i ubrzo su na 20-16 ,23-16 i 25-16 za kraj i pobedu od 3-0. Svi segmenti igre u ekipi domaćih besprekorno su funkcionisal.Od odličnog prijema i napada te fenomenalnog bloka,može se reći igra iz udžbenika.Najviše poena osvojio je kapiten Ražnjatović 17. Ćosić je stigao do 14,Bulatović 10,Đokić 9,Knežević 6 i Adamović 5.U sastavu domaćih bili su još-Lalić,Jevtović,Radić,Vešović,Janković i libero Stašević