Osam medalja na turniru „ Trofej Obrenovca 2015“

imageOvog vikenda u Obrenovcu je održan, dvadeset i šesti po redu, tradicionalni turnir „ Trofej Obrenovca 2015“.Na turniru je učešće uzelo oko 250 takmičara, medju kojima su bili i gosti iz Republike Srpske.

U katama, poletarac Stefan Mićić okitio se zlatnim medaljama i u apsolutnoj i D klasi, vezavši 8 pobeda u nizu. Miloš Markovič, pionir, osvojio je zlato u apsolutnoj i bronzu u D klasi.U kategoriji nada Nikolina Djurić okitila se takodje sa dve medalje, osvojivši dva zlata.
Kadeti Luka Vujić i David Petrović su takodje osvojili medalje. Luka zlato u katama i David bronzu u borbama.
Stručni štab je zadovoljan postignutim rezultatima. Ovaj turnir je poslednji za ovu kalendarsku godinu koja je bila jako uspešna za naš klub.
Na kraju da istaknemo i da je članica našeg kluba Jovana Marković dobila poziv da nastupi na predstojećem Balkanskom prvenstvu u Dubrovniku.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена.