OK Roda – ŽOK Srbijanka014 3:0

imageŽOK Srbijanka014: Novaković(kap), Ilić(lib), Djukić, Spasenović, Srecković, Radojičić, Maksimović, Nenadović, Ristivojević, Perić, Tripković

Srbijanka014 je na gostovanju u Beogradu dozivela maksimalan poraz od odlicne mlade ekipe Rode. Jedino u prvom setu gosce iz Valjeva nisu imale nikakve sanse za neki bolji rezultat, dok se u ostala dva seta vodila velika borba i samo su nijanse odlucila u korist domacih.
Valjevke nisu iskoristile pruzene sanse, u drugom setu prokockale prednost od 19:16 i od 20:20 sa par pocetnickih gresaka poklonile set protivniku, pa u trecem setu veliku prednost od 14:6 i 22:19 uspele da ispuste sto sudijskim sitnim greskama sto svojim brzopletim potezima.
U svakom slucaju raduje borbena i pozrtvovana igra mladim devojaka.
U nedelju od 16h, hala Student, Valjevo, gostuje ekipa Lazarevca, trenutno treceplasirana ekipa na tabeli, koja je do sada ostvarila 5 pobeda i samo 2 poraza. Jos jedan test za mlade Valjevke.