Loš vikend za valjevsku odbojku

Proteklog vikenda sve tri odbojkaške ekipe iz Valjeva doživele su poraze.U Super ligi VA014 Bauwesen je je u Valjevu poražen od Partizana sa 3-2 (25-23)(23-25)(25-20)(32-30) Iako su u prvom setu vodili sa 20-14,set su izgubili sa23-25. Uspeli su da izjednače ali partizan je preokrenuo i poveo sa 2-1.U četvrtom dramatičnom setu igralo se na razliku.Valjevci su imali nekoliko set lopti koje nisu iskoristili pa je Partizan svoju prvu meč loptu iskoristio i zabeležio trijumf od 3-1.Najviše poena za VA 014 zabeležili su Ražnatović-sa 34 poena.Popović-14,Adamović-10,Bulatović-7. Sledećeg vikenda VA 014 gostuje Spartaku u Ljigu.

Veoma neprijatno je iznenadila Srbijanka u Prvoj ligi Srbije koja je važila za apsolutnog favorita ,porazom na svom parketu od Vranja sa 2-3 (25-17)(25-13)(23-25)(20-25)(14-16) Posle lako rešena prva dva seta dozvolila je Vranju da se vrati iz mrtvihi stigne do zaslužene pobede i tako Srbijankui udalji od željenog drugog mesta i baraža za Supet ligu.Stanković je osvojila-20 poena,Mitrović-19,Blagojević-15,Petrović-11.       Devojke Valjeva su poražene u N.Banovcima od Omladinca  posle velike borbe sa 3-1(25-21)(25-16)(23-25)(25-22) i tako svoje šanse za opstanak svele na minimum.